P.A. PROARTIS

PRACOWNIA ACHITEKTONICZNA

         
  strona_główna_ o_nas_ projekty_ referencje_ kontakt_
           
 

Firma została założona w 2006 roku. Pracownia Architektoniczna Grzegorza i Katarzyny Wojtkowskich specjalizuje się w pełnej obsłudze projektowej inwestycji. Zajmujemy się wykonywaniem projektów budowlanych i wykonawczych wszystkich rodzaji nowych obiektów,
jak i przebudową, rozbudową istniejących budynków w tym zabytkowych. Zajmujemy się wykonywaniem projektów budowlanych i wykonawczych wszelkich obiektów.

W zakresie projektowania architektonicznego nasza oferta obejmuje: projekt koncepcyjny, projekt zagospodarowania terenu, projekt obiektów malej architektury, projekt do wydania warunków zabudowy, projekt budowlany, projekt wykonawczy, projekt wnętrz, nadzór autorski.

Na wszystkich etapach współpracujemy z projektantami wszystkich branż. Nasze projekty odznaczają się dopracowanym układem funkcjonalnym, dbałością o estetyczną formę architektury oraz dopracowanym detalem. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę. Nie boimy się żadnych wyzwań, mamy wiele realizacji w całym kraju, co przekłada się na nasze duże doświadczenie. Współpracujemy z inwestorem od pomysłu, aż do odbioru obiektu. Wykonujemy projekty optymalizujące jakość, cenę wykonania, ekonomię użytkowania, no i efekt końcowy jakim jest atrakcyjna i  funkcjonalna architektura.

Wykonujemy projekty szczegółowo dopracowane zarówno w branży architektury jak i branży konstrukcji, branży sanitarnej, branży elektrycznej, branży drogowej,co przekłada się na sprawne realizowanie inwestycji.

Wykonujemy projekty dotyczące zagospodarowania terenu, wszystkie rodzai sieci, przyłączy.

Wykonujemy niezbędne opracowania , które okażą się niezbędne do wykonania inwestycji takie jak: badania geologiczne, operaty wodno -prawne, oddziaływanie na środowisko, ekspertyzy p.poż, odstępstwa od przepisów technicznych.

Współpracujemy z wieloma specjalistami.

W zależności od potrzeb wykonujemy projekty aranżacji wnętrz, ogrodów, detali architektonicznych.

Swoje usługi oferujemy zarówno do  klientów indywidualnych jak też firm z całego kraju i zagranicy.

 

Zapraszamy do współpracy,


Katarzyna i Grzegorz Wojtkowscy

 

 

  PROARTIS Pracownia Architektoniczna
arch. Grzegorz Wojtkowski
ul. Stalowa 4, pok 201,
10-420 Olsztyn
tel. (0 89) 532 03 37
biuro@proartis.olsztyn.pl